Nr katalogowy: 9

Zygmunt ROZWADOWSKI (1870-1950)

Nr katalogowy: 9

Szwoleżer [Żołnierz 1. Pułku Szwoleżerów - Lansierów Gwardii Cesarskiej], 1909

olej, płótno naklejone na tekturę; 24,8 x 32,8 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z. Rozwadowski / 1909 (zatarte).
estymacja: 35 000 - 50 000 zł
Cena oferowana 44 000 zł