Nr katalogowy: 55

Eduard HILDEBRANDT (1817-1968)

Nr katalogowy: 55

"Igła Kleopatry" w Aleksandrii

akwarela, papier; 24 x 34,8 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: E. Hildebrandt,
estymacja: 10 000 - 11 000 zł