Nr katalogowy: 56

Siergiej FEDOROWSKY, XX w.

Nr katalogowy: 56

Motyw z Krymu

tempera, karton; 69,5 x 54 cm;
sygn. p. d. J. Fedorowsky / Krym / Firlant (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 2 900 zł