Nr katalogowy: 2

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 2

Stare domy w Mławie, ok. 1920

akwarela, ołówek, papier; 21,4 x 26,3 cm;
sygn. p. d.: HR.