Nr katalogowy: 3

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 3

Akt stojący, lata 20. XX w.

ołówek, papier; 26,5 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: H. R.