Nr katalogowy: 4

Adam STYKA (1890-1959)

Nr katalogowy: 4

U wodopoju [Przy studni]

olej, płótno; 66 x 54 cm;
napis p. d.: ADAM / STYKA [w ramce]
estymacja: 67 000 - 77 000 zł