Nr katalogowy: 5

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 5

Scena orientalna, 1923

olej, płótno; 101 x 69 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Laszenko 1923
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł