Nr katalogowy: 6

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 6

Park w Krynicy, przed 1939

olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: E Erb KRYNICA (ołówkiem)
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł