Judyta SOBEL (1924-2012)
Nr katalogowy: 19
Martwa natura z kwiatem i zabawkami
olej, płótno; 50,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: J. SOBEL.
sygn. l. d.: J. SOBEL.