Nr katalogowy: 20

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 20

Baniocha pod Górą Kalwarią, 1961

olej, płótno; 53 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Zakrzewski 1961 77, napis l. d.: „BANIOCHA”