Nr katalogowy: 29

Magda i Andrzej NOWAKOWSCY (1938-2008)

Nr katalogowy: 29

Orkiestra, lata 60. XX w. - metaloplastyka

składająca się z 15 figurek muzykantów z różnymi instrumentami;
mosiądz, każda z figurek sygn. na spodzie: MAGDA I ANDRZEJ / NOWAKOWSCY / WARSZAWA.