Nr katalogowy: 30

Viktor SZCZEBLEWSKI (XIX w.)

Nr katalogowy: 30

Paterka z figurą Wenus w muszli ciągniętą przez Trytony

kompozycja metali; wys. 30 cm;
sygn. na podstawie: V. Szczeblewski.