Nr katalogowy: 105

Jan WOJNARSKI (1879-1937)

Nr katalogowy: 105

Ogrojec przy Kościele Świętej Barbary w Krakowie

akwaforta, papier; 19 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. ołówkiem p. d.: JWojnarski; l. d.: …, Św. Barbara.