Nr katalogowy: 106

Artysta nieokreślony

Nr katalogowy: 106

Zamek Wolfsburg

akwaforta, akwatinta, papier; 16 x15 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na dole pracy: Zamek Wolfsburg, akwaforta 21 / 25.