Nr katalogowy: 14

Stanisław SZWARC (1880-1953)

Nr katalogowy: 14

Marszałek J. Piłsudski - Apoteoza Wodza

litografia barwna, papier; 82 x 66,5 cm;
sygn. na płycie l.d.: St. Szwarc / Kraków 926
estymacja: 2 800 - 3 400 zł