Nr katalogowy: 15

Tadeusz KLECZYŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 15

Marszałek Józef Piłsudski, 1933

akwarela, gwasz, ołówek, papier; 29 x 21,5 cm;
sygn. i dat. u dołu: St. Kleczyński -33 R.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł