Nr katalogowy: 16

Tadeusz KLECZYŃSKI, XX w.

Nr katalogowy: 16

Marszałek Józef Piłsudski z generałem, 1933

akwarela, gwasz, ołówek, papier; 29 x 21,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Kleczyński -33 r.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł