Nr katalogowy: 35

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900?-1981)

Nr katalogowy: 35

Na polowaniu

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 48 cm;
sygn. l. d.: MSzczerbiński.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł