Nr katalogowy: 36

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 36

Spotkanie

ołówek, akwarela, papier; 17,5 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: KKossak
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)