Nr katalogowy: 38

Jan PERDZYŃSKI (1869-1902)

Nr katalogowy: 38

Patrol kozacki, 1896

akwarela, gwasz, papier; 36,5 x 48 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jan Perdzyński / 96.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł