Nr katalogowy: 39

Salomon MEISNER (Mejzner, Majzner) (1886-1942)

Nr katalogowy: 39

Na targ

olej, płótno; 71,5 x 110 cm;
sygn. p. d.: S. Maisner
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł