Nr katalogowy: 65

Hermann VOLKERLING (1875-1924)

Nr katalogowy: 65

Pejzaż z rzeką, 1887

olej, płótno; 39 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: H VOLKERLING / 1887.
estymacja: 3 700 - 4 200 zł