Nr katalogowy: 66

Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)

Nr katalogowy: 66

Pejzaż z rzeczką

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 63 x 46,8 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Groszang.
estymacja: 5 700 - 6 700 zł