Nr katalogowy: 5

Nr katalogowy: 5

Rękawka, ok. 1905

olej, płótno; 38 x 70,5 cm;
na odwrocie numer ze spuścizny po artyście 0079 oraz faksymile monogramu WW z cyfrą 3.
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
Cena sprzedaży 42 000 zł