Nr katalogowy: 6

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 6

Postać dziewczyny, 1903

olej, tektura; 35,5 x 25 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: J Malczewski 1903.
estymacja: 42 000 - 48 000 zł