Nr katalogowy: 33

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 33

Widok na miasto - Pejzaż przemysłowy

olej, płótno; 59,5 x 74 cm
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 700 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)