Nr katalogowy: 34

Stanisław ARCIMOWICZ (1885-1968)

Nr katalogowy: 34

Pejzaż

technika własna, olej, relief, sklejka; 32,2 x 40 cm;
sygn. p. d.: St. Arcimowicz (ryta w sklejce).
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł