Nr katalogowy: 405

W. ŚWIĘCKI

Nr katalogowy: 405

Stefan Czarniecki

Stop metali (głównie cyna), wys. 34 cm. Sygn. na kwadratowej podstawie: MODELOWAŁ W. ŚWIĘCKI