Nr katalogowy: 406

S. SCHWALENBERG (XIX - XX w.)

Nr katalogowy: 406

Wojownik antyczny

Brąz patynowany, wys. 72 m. (z bazą z ciemnozielonego marmuru); Sygn. na podstawie: S. Schwalenberg