Nr katalogowy: 217

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 217

Za chlebem

olej, tektura, 48 x 35 cm; sygn. p.d.: Wlastimil Hofman / 1917 na odwrocie nalepka TPSP w Poznaniu