Nr katalogowy: 218

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 218

Akt kobiety

olej, płótno, 51 x 66 cm; sygn. l.d.: WW Na odwrocie na płótnie oznakowanie: 0844 / WW4