Nr katalogowy: 103

Julius GIERE, XIX w. wg rysunku N. CASLERA

Nr katalogowy: 103

Portret gen. Bogusława Dzierżanowskiego

litografia, papier, 36,3 x 25 cm; sygn. p. d.: Lith. v. Juls Giere Hannover