Nr katalogowy: 104

Henri GREVEDON (1776 - 1860)

Nr katalogowy: 104

Susette

litografia podmalowana akwarelą, 31,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: =h =Grevedon