Nr katalogowy: 105

Charles Henry BASKETT (1872 - 1953)

Nr katalogowy: 105

Widok portu

akwaforta, papier, 20,5 x 32,5 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: C.H. Baskett del et imp (ołówkiem)