Nr katalogowy: 201

Edward AŁASZEWSKI (1908 - 1983)

Nr katalogowy: 201

Gen. Wieniawa Długoszowski - karykatura

akwarela, piórko, tusz, papier, 24,5 x 16 cm; sygn. p. d.: E.A 33