Nr katalogowy: 202

Stanisław KAMOCKI (1975 - 1944)

Nr katalogowy: 202

Ułani - szkice barwne

ołówek, tusz, akwarela, papier, 20 x 24 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: St. Kamocki