Nr katalogowy: 203

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 203

Alegoria muzyki

gwasz, pergamin, 12,9 x 8 cm; sygn. u dołu na zwoju nut: ... Innocen Zanont