Nr katalogowy: 204

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

Nr katalogowy: 204

Tulipany i narcyzy w dzbanie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 58,5 x 49,5 cm; sygn. p. d.: maja 47