Nr katalogowy: 205

Czesław Boris JANKOWSKI (1862-1941)

Nr katalogowy: 205

Wieśniaczka

akwarela, papier, 26 x 20 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JANKOWSKI / 901 (? - data niewyraźna)