Nr katalogowy: 228

Jerzy FEDKOWICZ (1891 - 1959)

Nr katalogowy: 228

Martwa natura z bażantem i filiżanką

olej, płótno, 64 x 80 cm; sygn. p. g.: FEDKOWICZ