Nr katalogowy: 229

Pinchus KREMEGNE (1890-1981)

Nr katalogowy: 229

Martwa natura z kwiatami

akwarela, papier, 28,5 x 45 cm (w świetle oprawy), sygn. p. d.: Kremegne