Nr katalogowy: 237

JACEK MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 237

Portret Ant oniego Goetz-Okocimskiego

olej, tektura, 103 x 73,3 cm; sygn. p. g.: J. Malczewski 1917