Nr katalogowy: 238

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 238

Kościół Bożego Ciała w Krakowie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 97 x 67 cm; sygn. p.d.: S. Kamocki