Nr katalogowy: 245

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 245

Portret mężczyzny

- Władysława Tomaszewskiego olej, tektura, 27 x 25 cm; sygn. l.d.: Jacek Malczewski (częściowo zatarte);