Nr katalogowy: 246

Kazimierz WEBER (1880 -?)

Nr katalogowy: 246

Autoportret przy sztalugach

olej, płótno, 145 x 103 cm; sygn. p. d.: K. PR. WEBER/ SIERPIEŃ / 1932 r.