Nr katalogowy: 247

Marcin JABŁOŃSKI (1801 - 1876)

Nr katalogowy: 247

Portret młodej kobiety

olej, płótno, 113 x 83 cm sygn. (na krawędzi stołu): Jabłoński m. 1846