Nr katalogowy: 250

Stanisław ŻUKOWSKI (1873 - 1944)

Nr katalogowy: 250

Wiosenny rozlew rzeki Wiatka

olej, płótno, 64,5 x 91 cm; sygn. l. d.: S. Żukowski Wiatka / S. Joukovsky / 1920