Nr katalogowy: 277

MAKSYMILIAN GIERYMSKI (1846 - 1874)

Nr katalogowy: 277

Krajobraz jesienny z oraczem

olej, płótno, 25 x 33,5 cm; sygn. l. d.: M. Gierymski