Nr katalogowy: 278

Feliks SZYNALEWSKI (1825 - 1892)

Nr katalogowy: 278

Święta Rodzina - en grisaille

olej, płótno, 120 x 86 cm; Na odwrocie portret kobiety w ujęciu szkicowym; oraz nalepka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego