709
Zegar kominkowy z parą kandelabrów brąz złocony, mosiądz, szkło; wym. zegara 46 x 42,5 x 19 cm; wym. kandelabrów 50 x 25 x 25 cm; Francja, Paryż, po 1878.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Iohannes Wolfgang WIELAND

710
Mapa Dolnego Śląska miedzioryt kolorowany, na pap.żeberkowanym, wym. arkusza 55,5 x 82,5 cm; Norymberga, 1736.
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Tobiasz Konrad Lotter (1717-1777)

711
Mapa Alp Zachodnich miedzioryt kolorowany na papierze żeberkowanym, wym. w świetle passe-partout 50,2 x 58,5 cm; ramka, szkło.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

I.W. WIELAND (czynny 1723-1732)

712
Mapa Śląska Opolskiego Opracowane 1736; z dzieła: Atlas Silesiae, Norymberga , 1750, wyd. Sukcesorów Homanna.
Cena wywoławcza. 3 600 zł

713
Szabla francuska lekkiej kawalerii wz. 1822; stal, mosiądz, skóra barwiona na ciemny brąz; dł. całk. szabli 106,5 cm, Francja, Chatellerault, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

714
Strzelba skałkowa - "tufenk","janczarka" stal, mosiądz, kość, drewno orzechowe?; dł. całk. 127 cm, dł. lufy z warkoczem 98,3 cm; Turcja, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

715
Pistolet kapiszonowy stal, mosiądz, drewno orzechowe; dł. całk. 39 cm, Europa Zachodnia, pocz. XIX w. (pistolet po przeróbkach w l. 20./30. XIX w.)
Cena wywoławcza. 6 500 zł

716
Lustro w klasycystycznej ramie fornir - mahoń; 181 x 81 x 7 cm; Europa środkowa, Polska ?; ok. 1830
Cena wywoławcza. 3 300 zł

717
Konsola neobidermeierowska sosna, sklejka; fornir - brzoza, czeczota topolowa; 75,5 x 76,5 x 38,8 cm; Europa środkowa, Polska (?); ok. 1915 - 1925
Cena wywoławcza. 2 400 zł

718
Zegar kominkowy ze sceną myśliwską Francja, 4 ćw. XIX w. Rzeźba wg modelu znanego francuskiego rzeźbiarza-animalisty - Pierre Jules Mene (1810-1879).
Cena wywoławcza. 25 000 zł

719
Piecyk secesyjny żeliwo, emalia; wys. 110 cm, szer. 52,5 cm, głęb. 43 cm; Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

720
Lustro w klasycystycznej ramie Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 181 x 81 x 7 cm Europa Środkowa, Polska ?, ok. 1830.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

721
Postument eklektyczny Konstrukcja - orzech; 91,5 x 34,5 x 34,5 cm Europa Środkowa, ok. 1880.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

722
Zegar szafowo-podłogowy w stylu rokokowym; konstrukcja - dębina; 269,5 x 68,5 x 28,5 cm; Francja, ok. 1750 r.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

801
Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym konstrukcja - mahoń; 74 x 75 x 52 cm Europa Środkowa - Polska lub Czechy , 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

802
Stolik pomocniczy w stylu klasycystyczny Konstrukcja - buczyna, mahoniowiec; fornir i intarsje - róża, mahoń, jawor Europa Zachodnia (Francja lub Niemcy?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

803
Stolik pomocniczy z tacą w stylu neorokokowym konstrukcja - orzech; 76 x 81,8 x 53,7 cm Europa Środkowa (Polska lub Czechy), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

804
Stół eklektyczny dębina, sosna; 77,5 x 112 cm (2 wkłady po 40,7 cm); Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

805
Komplet sześciu krzeseł w stylu eklektycznym; konstrukcja - buczyna; fornir - orzech; 93,2 x 45,5 x 47 cm Europa Środkowa, ok. 1880
Cena wywoławcza. 3 300 zł

806
Kanapa w stylu przejściowym Konstrukcja - sosna; fornir - mahoń; 97,3 x 203 x ok. 60 cm; Europa Środkowa, ok. 1850.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

807
Szafa sieniowa Konstrukcja - dębina, brzoza; fornir - dębina; 233,3 x 215 x 95 cm; Europa Środkowa, Pomorze Zachodnie (?), ok. poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

808
Sekretera - biurko na stołowej podstawie barokowej; 201,5 x 105 x 73 cm; 1720-40 r.
Cena wywoławcza. 110 000 zł

809
Komoda - umywalka w stylu przejściowym Konstrukcja - dębina; fornir - mahoń; 96 x 80,5 x 48,5 cm Europa Środkowa, ok. 1860.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

810
Komoda w stylu biedermeier Konstrukcja - dębina, sosna; fornir - jesion; 80,3 x 88,6 x 50,4 cm; Europa Środkowa, Polska (?), ok. 1830.
Cena wywoławcza. 6 400 zł

811
Sekretera w stylu klasycystycznym Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; 173,6 x 117 x 74 cm Polska (?), ok. 1800.
Cena wywoławcza. 47 000 zł

812
Stolik do gry w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka; fornir - mahoń; 75,4 x 80 x 80 cm Polska, ok. 1925 - 1930
Cena wywoławcza. 5 500 zł

813
Szafka pomocnicza w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka, dębina; fornir - jesion (?) lub brzoza, palisander; Polska (?), lata 30. XX w.Polska (?), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

814
Komódka w stylu neorokokowym Konstrukcja - dębina, sosna; fornir - orzech; 68 x 40 x 28,8 cm Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

815
Zestaw mebli neostylowych konstrukcja - sosna; Polska (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

816
Kredens w stylu neorokokowym Konstrukcja - mahoń; fornir - róża, mahoń; blat - marmur; 213,2 x 168,3 x 52,2 cm; Europa Zachodnia, ok. 1870.
Cena wywoławcza. 12 000 zł